0503100229 0683544607
РЕКОМЕНДОВАНО для виконання робіт на підприємствах: машинобудівної, харчової, медичної, фармацевтичної, тютюнової, легкої, целюлозно-паперової, металообробної, хімічної промисловості, а також торгівельних, складських приміщеннях, гаражах, СТО, ангарах, виставкових залах, телестудіях, клубах, ресторанах, житлових та нежитлових будинках, а також в приміщеннях з підвищеними вимогами до декоративних якостей, при виробництві ексклюзивних виробів, захисту виробів будь-якої форми.
В промислових будівлях підлоги піддаються інтенсивним навантаженням, як механічним, так і хімічним. З упевненістю можна сказати, що це сама найбільш інтенсивно експлуатована частина таких приміщень.
Тому в процесі будівництва нових будівель або ремонті старих, підлоги приділяється особлива увага. Навіть важко собі уявити, до яких наслідків може призвести низька якість виконаних підлог, коли вже встановлено технологічне обладнання і прокладені підземні інженерні мережі.
Якість таких підлог безпосередньо залежить від якості матеріалів, з яких вони зроблені і від кваліфікації фахівців, які їх укладали. Тому перед виробництвом робіт треба вибрати і придбати потрібні матеріали для промислових підлог. А як це зробити допоможе цей короткий інформаційний матеріал.
Основні типи промислових підлог
1.Бетонні вважаються найбільш поширеними. Для їх пристрою застосовуються наступні матеріали для промислових підлог такого типу.
Високоякісні бетони класу В 25.
Сталева арматура класу АІ-III гладкого і періодичного профілю.
Склопластикова арматура з періодичним профілем. Використовується в бетонах з високою антикорозійною стійкістю для підлог у хімічній промисловості.
Для створення микроармирующей структури в бетоні застосовують поліпропіленову фібру, що запобігає поява мікротріщин в підлогах.
Зміцнювачі верхнього шару або топінги .Виготовляються на основі кварцового наповнювача і цементу високої міцності.
Лакові просочення або кюринги використовуються для недопущення швидкого випаровування вологи з верхнього шару бетону, що може призвести до пересихання і значної втрати міцності.
2. Наливні полімерні підлоги являють собою гладку безшовну поверхню. В основному грають захисну роль для основних бетонних підлог. Товщина таких підлог становить від 2 до 5 мм. Для влаштування таких підлог застосовують виготовлені в заводських умовах сухі суміші на основі:
Епоксидної смоли.
Поліуретану
Різних добавок для додання підлог декоративних елементів.
3. Асфальтобетонні підлоги частіше використовуються в гаражах і ремонтних підприємствах. Для них застосовують високоміцну асфальтобетонну суміш на основі гранітної або кварцової крихти.
4. Магнезіальні підлоги не дають усадки, тому в них відсутні усадочні шви. Основою для таких підлог служить природний мінерал бішофіт, до якого додається гранітна або мармурова крихта.
Якісні підлоги зможуть виконати лише компанії з великим досвідом, які мають необхідне обладнання, навчений персонал і застосовують матеріали для промислових підлог від найкращих виробників. До таким виконавцям належить київська компанія, яка спеціалізується на виконанні специфічних проектних та оздоблювальних робіт.
Завантажити прайс-лист Наливна матеріал коут
Завантажити прайс-лист Наливна матеріал коутекс