You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас

Фарб Майстер - один з провідних вітчизняних виробників широкого асортименту лакофарбових матеріалів (лаки, грунтовки, шпаклівка, Спецемаль і т.п.), що виготовляються на основі сополімерів вінілхлориду, алкідних, епоксидних, фенолоалкидниє і кремнійорганічних смол, полівінілацетату, Поливинилбутираль і інші ...


Фарб Майстер пропонує Вам широкий спектр лакофарбових матеріалів. Ми виробляємо лакофарбові матеріали спеціального призначення: химстойкие, фасадні, маслобензостійкі, протикорозійні, суднові, термостійкі, електроізоляційні, ЛФМ для ж / д транспорту й рухливого складу, ЛФМ для питного водопостачання, автомобільні, вогнезахист і багато інших. Завданням нашої організації є задоволення потреб наших клієнтів широким спектром лакофарбових матеріалів на різних умовах: ХВ, АК, АС, ВЛ, ГФ, КО, ФО, ХС, ХП, ЕП і т. Д.


Строгий контроль якості вироблених ЛФМ гарантує найвищу ефективність наших лакофарбових матеріалів. Наша продукція з рівним успіхом застосовується в наступних галузях: атомна промисловість; хімічна і нафтохімічна промисловість; паливно-енергетичний комплекс; нафтовидобувна промисловість; будівництво; суднобудування і судноремонт; важке машинобудування. Купуючи у нас Ви економите свої час і гроші а також отримуєте продукцію високої якості, знижуєте витрати на ремонт! Наше завдання підібрати оптимальний варіант за ціною і якістю для кожного клієнта! Відправлення здійснюється по всій території України як за передоплатою так і післяплатою!


Ми знаходимося: м.Київ, ул.Шахтёрская 9